Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda


Biz Kimiz?

 

%100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Girist® Grup olarak, farklı sektörlerdeki faaliyetlerimize sürekli güçlenen kurumsal altyapımız ve deneyimli çalışanlarımızla uzun yıllardır devam ediyoruz. Girist çatısı altında çeşitli alanlarda hizmet veren pek çok firmamız aracılığıyla, müşteri memnuniyeti hedefimize ulaşmak için dünya standartlarında hizmet sunuyoruz.

Girist bir çatı altında bir araya gelen ve Yazılım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya Reklamları, Personel ve Öğrenci Taşımacılığı, Lojistik, Toplu Yemek, Perakende Satış olmak üzere 7 farklı iş kolunda başarılara imza atan firmalarımızla, güvenilir hizmet sunmak için yıllara uzanan kurumsal deneyimimizden besleniyoruz. Etik değerlere olan bağlılığımızla ilerlediğimiz bu yolda, global piyasaları ve uygulamaları sürekli takip ediyor ve yerelde en kaliteli hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.
 

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde değer yaratma misyonuyla hareket eden Girist ailesi olarak, Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunmayı önemsiyoruz. Bu yaklaşımla ailemize katılan her bir Girist çalışanının deneyimli, tutkulu ve alanında uzman olduğundan emin oluyoruz. Bireysel gelişiminin kitlesel dönüşüme etkisine olan inancımızla çalışanlarımızın sürekli eğitimini sağlıyor, ortak hedeflerin yanı sıra bireysel hedeflerine erişmeleri konusunda destekçileri oluyoruz. Böylece mutlu çalışanlar ve mutlu müşteriler için en önemli anahtarlardan birine sahip olduğumuza inanıyoruz.
 

Yazılım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya Reklamları, Personel ve Öğrenci Taşımacılığı, Lojistik, Toplu Yemek, Perakende Satış alanlarında dünya çapında teknolojik ve sektörel gelişmeleri ülkemizde uygulamaya sokmak için yerli sermayeden güç alıyor, milli gücümüzü milli ilerleme için kullanıyoruz.
 

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için hemen şimdi bizimle iletişime geçin!